Utkání v play-off


1. utkání čtvrtfinále


A133  TJ JM Mentos Chodov – Tatran Střešovice 0:7 (0:4,0:1,0:2)
branky: 4. Fuchs, 8., 30., 41. Jandáček, 13. Škramovský, 20., 53. Beneš; vyloučení: 2:0 + 5 min.: Klauda (Mentos); využití: 0:2; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora M., Sýkora; 160 diváků; 108 min.
stav série 0:1

A134  SSK Future-Reebok Team – Torpedo Pegres Havířov 4:2 (1:0,1:1,2:1)
branky: 9. Krupička, 31. Ryneš, 43. Očkay, 49. Doležal – 21. R. Kantor, 42. T. Kantor; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek; 135 diváků; 100 min.
stav série 1:0

A135  FBC Pepino Ostrava – 1. SC Ostrava 6:2 (0:0,3:1,3:1)
branky: 22., 33. Foldyna, 35. Rybka, 46., 60. Sikora, 59. Zálesný – 36., 48. Lébl; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Šikola, Musil; 326 diváků; 105 min.
stav série 1:0

A136  1. SC SSK Vítkovice – VUT Bulldogs Brno 3:2 v prodl. (1:2,0:0,1:0,1:0)
branky: 3. Švancer, 42. Gajdečka, 61. Folta – 8. Gleissner, 18. Škubal; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sojka, Wengřín; 95 diváků; 94 min.
stav série 1:0

2. utkání čtvrtfinále


A139  Tatran Střešovice – TJ JM Mentos Chodov 7:1 (1:1,3:0,3:0)
branky: 13., 47. Beneš, 30. Fuchs, 34., 35. Cepek, 56. Šádek, 59. Harapát – 16. Kratochvíl; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek; 233 diváků; 102 min.
stav série 2:0 - Tatran Střešovice postupuje do semifinále

A140  Torpedo Pegres Havířov – SSK Future-Reebok Team 3:2 (2:2,1:0,0:0)
branky: 13. Gajdoš, 15. Kožušník, 36. Michalík – 10. Kovacs, 19. Doležal; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kaňkovský, Fanta; 374 diváků; 100 min.
stav série 1:1

A141  1. SC Ostrava – FBC Pepino Ostrava 2:4 (0:0,1:3,1:1)
branky: 27. Svoboda, 59. Holovka – 21. Zálesný, 28., 60. Lukeš, 28. Kapolka; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: Sýkora M., Sýkora O.; 215 diváků; 106 min.
stav série 0:2 - FBC Pepino Ostrava postupuje do semifinále

A142  VUT Bulldogs Brno – 1. SC SSK Vítkovice 2:5 (0:3,1:2,1:0)
branky: 25. Brus, 44. Babka – 3. Ro. Švancer, 3. Pifka, 6. Re. Švancer, 35. Šmerda, 40. Blahovec; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Šimon, Neuwirth; 170 diváků; 90 min.
stav série 0:2 - 1. SC SSK Vítkovice postupuje do semifinále

3. utkání čtvrtfinále


A144  Torpedo Pegres Havířov – SSK Future-Reebok Team 3:2 (0:0,1:1,2:1)
branky: 27. Kožušník, 42., 57. Gajdoš – 40. Očkay, 43. Kovacs; vyloučení: 5:3 + 10 min.: Kowal (Torpedo); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora M., Sýkora O.; 378 diváků; 98 min.
stav série 2:1 - Torpedo Pegres Havířov postupuje do semifinále

1. utkání semifinále


A147  Tatran Střešovice – FBC Pepino Ostrava 6:3 (3:0,0:1,3:2)
branky: 4., 49., 60. Šádek, 12., 46. Cepek, 16. Harapát – 31. Ostřanský, 45. Rybka, 48. Guman; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora O., Sýkora M.; 300 diváků; 103 min.
stav série 1:0

A148  Torpedo Pegres Havířov – 1. SC SSK Vítkovice 4:3 (2:2,0:1,2:0)
branky: 5. Pe. Kožušník, 6., 54. M. Kožušník, 58. Michalík – 8. Bernacik, 15. Martiník, 47. Tomeček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Bartošek M., Bartošek D.; 522 diváků; 91 min.
stav série 1:0

2. utkání semifinále


A151  Tatran Střešovice – FBC Pepino Ostrava 4:3 po t. s. (1:0,2:1,0:2,0:0)
branky: 18., 38. Cepek, 28. Šádek, rozhodující trestné střílení Fuchs – 26., 59. Zálesný, 57. Sikora; vyloučení: 4:6; využití: 0:1; oslabení: 1:1; rozhodčí: Černý, Janoušek; 150 diváků; 130 min.
stav série 2:0

A152  Torpedo Pegres Havířov – 1. SC SSK Vítkovice 6:5 po prodl. (1:0,3:2,1:3,1:0)
branky: 16. Kajpuš, 29. Hejsek, 31., 55. Kožušník, 38. Kaleta, 64. Gajdoš – 25., 38. Blahovec, 51., 52. Rohel, 60. Švancer; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Neuwirth, Šimon; 548 diváků; 110 min.
stav série 2:0


3. utkání semifinále


A153  FBC Pepino Ostrava – Tatran Střešovice 1:10 (0:0,0:4,1:6)
branky: 41. Zálesný – 19. Cepek (NTS), 22. Pekař, 27., 49. Cepek, 30., 36., 49. Harapát, 47. Fuchs, 50., 53. Škramovský, 60. Beneš; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Segeťa, Mašurka; 351 diváků; 110 min.
stav série 0:3 - Tatran Střešovice postupuje do finále

A154  1. SC SSK Vítkovice – Torpedo Pegres Havířov 7:3 (2:0,3:2,2:1)
branky: 5. Šmerda, 8., 60. Martiník T., 30. Blahovec, 30. Švancer Ro., 33. Folta, 54. Tomeček – 22. Michalík, 30. Kajpuš, 54. Hejsek; vyloučení: 2:3 + 10 min.: Švancer Ro. (Vítkovice) a Kajpuš (Havířov); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Dolanský, Golda; 338 diváků; 105 min.
stav série 1:2


4. utkání semifinále


A156  1. SC SSK Vítkovice – Torpedo Pegres Havířov 4:5 (2:2,0:2,2:1)
branky: 8., 43. Švancer Ro., 9. Švancer Re., 54. Martiník T. – 15., 17., 29., 41. Kožušník Pa., 38. Kožušník Pe.; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Dolanský, Golga; 380 diváků; 105 min.
stav série 1:3 - Torpedo Pegres Havířov postupuje do finále play-off

utkání o 3. místo


A161  1. SC SSK Vítkovice – FBC Pepino Ostrava 3:6 (1:3,2:1,0:2)
branky: 20. Želonka, 25. Šmerda, 40. Matlenga - 2. Zálesný, 16. Lukeš, 20. Guman, 22. Vašíček, 49. Tříska, 57. Rybka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: Segeťa, Mašurka; 221 diváků; 114 min.; střely na branku: 21:16
3. místo získalo FBC Pepino Ostrava

1. utkání finále


A162  Tatran Střešovice – Torpedo Pegres Havířov 8:3 (3:0,2:0,3:3)
branky: 1. Cepek, 3., 59. Škramovský, 10., 46. Fuchs, 34., 43. Harapát, 38. Šádek - 41. Kaleta, 49. Michalík, 55. Pe. Kožušník; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek; 350 diváků; 97 min.; střely na branku: 28:18
stav finálové série 1:0

2. utkání finále


A163  Tatran Střešovice – Torpedo Pegres Havířov 2:3 v prodl. (0:0,0:0,2:2,0:1)
branky: 47. Jandáček, 60. Cepek - 44. T. Kantor, 48. Pa. Kožušník, 68. Kaleta; vyloučení: 0:2 + 5 min.: Pekař (Tatran); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora O., Sýkora M.; 252 diváků; 108 min.; střely na branku: 23:29
stav finálové série 1:1

3. utkání finále


A162  Torpedo Pegres Havířov – Tatran Střešovice 2:6 (0:1,2:3,0:2)
branky: 28. Gvožď, 31. Pa. Kožušník - 7., 28., 60. Harapát, 24. Fuchs, 40. Cepek (TS), 60. Cepek; vyloučení: 2:0 + 5 min.: Kaleta (Havířov) + ČK: Kaleta (Havířov); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kaňkovský, Fanta; 784 diváků; 105 min.; střely na branku 20:21
stav finálové série 1:2

4. utkání finále


A165  Torpedo Pegres Havířov – Tatran Střešovice 0:3 (0:0,0:1,0:2)
branky: 33. Fuchs, 46. Šádek, 59. Cepek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janoušek, Černý; 783 diváků; 100 min.; střely na branku 23:23
stav finálové série 1:3 - Tatran Střešovice se stal Mistrem ČR pro rok 2002