Utkání v play-off


1. utkání čtvrtfinále


A133  FBC Pepino Ostrava - 1. SC Ostrava 5 : 3 (1:1,2:2,2:0)
branky: 9. Lébl, 22. Rybka, 34. Zálesný, 49. Lukeš, 60. Ostřanský - 13. Chrápek, 25. Holovka, 27. Bernacik; vyloučení: 4:4 + 10 min.: Vašíček O. (Pepino); využití: 1:1; oslabení: 0:1; rozhodčí: Janoušek, Černý; diváků: 408; 120 min.; střely na branku: 28:12
stav série 1:0

A134  Tatran Střešovice - TJ JM Chodov 3 : 1 (0:0,2:1,1:0)
branky: 22. Harapát, 28. Doležal, 56. Šádek - 28. Procházka; vyloučení: 5:4 + 5 min.: Klauda (Chodov) + ČK.: Klauda (Chodov); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Neuwirth, Šimon; diváků: 320; 125 min.; střely na branku: 31:8
stav série 1:0

A135  Torpedo Pegres Havířov - Reebok team SSK Future 5 : 2 (1:2,3:0,1:0)
branky: 3. Bernacik, 28. Kožušník M., 29. Kowal, 36., 56. Michalík - 8. Jandáček, 13. Ryneš D.; vyloučení: 2:4 + 10 min.: Krupička J. (Future); využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mašurka, Wengřín; diváků: 210; 113 min.; střely na branku: 26:16
stav série 1:0

A136  VSK VUT Bulldogs Brno - 1. SC SSK Vítkovice 2 : 3 (1:2,1:1,0:0)
branky: 19. Komenda, 32. Gleissner - 2. Čepica, 5. Blahovec, 31. Plaček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora O., Sýkora M.; diváků: 165; 109 min.; střely na branku: 27:23
stav série 0:1

2. utkání čtvrtfinále


A139  FBC Pepino Ostrava - 1. SC Ostrava 8 : 2 (1:0,4:0,3:2)
branky: 5., 27. Lébl, 22., 31., 57. Rybka, 32. Ostřanský, 42. Kapolka, 60. Sikora - 43. Bernacik, 53. Šmerda; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; oslabení: 2:0; rozhodčí: Wngřín, Mašurka; diváků: 550; 128 min.; střely na branku: 32:11
stav série 2:0

A140  Tatran Střešovice - TJ JM Chodov 4 : 2 (2:0,2:2,0:0)
branky: 3. Buček, 8. Fuchs, 24. Doležal, 28. Hanzlík - 29. Kořínek Pe., 40. Zamrazil; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Neuwirtj, Šimon; diváků: 300; 120 min.; střely na branku: 30:21
stav série 2:0

A141  Torpedo Pegres Havířov - Reebok team SSK Future 5 : 4 (1:1,2:0,2:3)
branky: 5. Kaleta, 21. Kožušník Pa., 27., 44. Kožušník M., 44. Galajda - 7., 46. Zahalka, 48., 51. Krupička V.; vyloučení: 4:3 + 10 min.: Jochman (Torpedo); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora M., Sýkora O.; diváků: 289; 110 min.; střely na branku: 27:20
stav série 2:0

A142  VSK VUT Bulldogs Brno - 1. SC SSK Vítkovice 1 : 3 (0:0,0:1,1:2)
branky: 57. Najdekr - 34. Folta, 50., 54. Rohel; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek; diváků: 160; 115 min.; střely na branku: 20:25
stav série 0:2

3. utkání čtvrtfinále


A143  1. SC Ostrava - FBC Pepino Ostrava 5 : 6 (3:2,1:2,1:2)
branky: 7. Holovka, 12., 20. Chrápek, 38. Svoboda M., 48. Berger - 13., 34. Sikora, 19., 50. Zálesný, 40. Kapolka, 53. Foldyna; vyloučení: 6:2 + 5 min.: Zatloukal (Pepino); využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mašurka, Wengřín; diváků: 501; 130 min.; střely na branku: 23:27
stav série 0:3 - družstvo FBC Pepino Ostrava postupuje do semifinále play-off

A144  TJ JM Chodov - Tatran Střešovice 1 : 4 (0:0,0:2,1:2)
branky: 55. Procházka - 28. Harapát, 28. Doležal, 49. Jakůbek, 53. Fuchs; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janoušek, Černý; diváků: 95; 120 min.; střely na branku: 15:26
stav série 0:3 - družstvo Tatran Střešovice postupuje do semifinále play-off

A145  Reebok team SSK Future - Torpedo Pegres Havířov 2 : 5 (0:0,1:2,1:3)
branky: 37. Zahalka, 60. Krupička V. - 23., 24., 43. Kožušník Pa., 52. Kožušník M., 57. Jochman; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janoušek, Černý; diváků: 88; 110 min.; střely na branku: 21:31
stav série 0:3 - družstvo Torpedo Pegres Havířov postupuje do semifinále play-off

A146  1. SC SSK Vítkovice - VSK VUT Bulldogs Brno 2 : 3 (0:0,1:1,1:2)
branky: 26. Blahovec, 57. Švancer Re. - 30. Kadlec P., 45. Najdekr, 55. Kadlec J.; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Neuwirth, Šimon; diváků: 234; 120 min.; střely na branku: 23:14
stav série 2:1

4. utkání čtvrtfinále


A152  1. SC SSK Vítkovice - VSK VUT Bulldogs Brno 7 : 3 (2:0,3:3,2:0)
branky: 8. Matlenga, 9., 47. Folta, 28., 39., 56. Švancer Ro., 35. Rohel - 23., 29. Schneider, 33. Drápal; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mašurka, Wengřín; diváků: 113; 120 min.; střely na branku: 29:20
stav série 3:1 - družstvo 1. SC SSK Vítkovice postupuje do semifinále play-off

1. utkání semifinále


A159  FBC Pepino Ostrava - 1. SC SSK Vítkovice 5 : 0 (2:0,0:0,3:0)
branky: 14. Zatloukal, 20. Hrček, 48. Maleček, 49. Sikora, 60. Ostřanský; vyloučení: 8:4; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Černý, Janoušek; diváků: 500; 125 min.; střely na branku: 20:13
stav série je 1:0

A160  Tatran Střešovice - Torpedo Pegres Havířov 3 : 1 (0:0,1:0,2:1)
branky: 21., 45. Fuchs, 46. Freund - 60. Skalík; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Neuwirth, Šimon; diváků: 450; 110 min.; střely na branku: 30:32
stav série je 1:0

2. utkání semifinále


A163  FBC Pepino Ostrava - 1. SC SSK Vítkovice 7 : 1 (3:1,2:0,2:0)
branky: 12., 40. Sikora, 13., 58. Lukeš, 19. Zálesný, 37., 56. Rybka - 12. Rohel; vyloučení: 6:3; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Mašurka, Wengřín; diváků: 350; 120 min.; střely na branku: 29:21
stav série je 2:0

A164  Tatran Střešovice - Torpedo Pegres Havířov 6 : 5 p (1:0,4:2,0:3,1:0)
branky: 16., 64. Očkay, 31. Hanzlík, 35, 36. Fuchs, 36. Dočekal - 23., 40., 50. Michalík, 53. Kantor, 58. Kaleta; vyloučení: 7:9; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek; diváků: 150; 147 min.; střely na branku: 26:28
stav série je 2:0


3. utkání semifinále


A165  1. SC SSK Vítkovice - FBC Pepino Ostrava 3 : 4 p (3:0,0:0,0:3,0:1)
branky: 4. Matlenga, 4. Folta, 5. Pifka - 44. Rybka, 44. Lébl, 47. Zatloukal, 62. Vašíček O.; vyloučení: 1:2 + 5 min.: Folta (Vítkovice); využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora O., Sýkora M.; diváků: 278; 146 min.; střely na branku: 34:31
stav série je 0:3 - družstvo FBC Pepino Ostrava postupuje do finále

A166  Torpedo Pegres Havířov - Tatran Střešovice 3 : 6 (0:1,1:3,2:2)
branky: 30. Jedlička, 42. Michalík, 57. Skalík - 8. Harapát, 24., 33. Doležal, 36. Očkay, 50. Šádek, 60. Freund; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mašurka, Wengřín; diváků: 300; 115 min.; střely na branku: 15:18
stav série je 0:3 - družstvo Tatran Střešovice postupuje do finále

utkání o 3. místo


A175  Torpedo Pegres Havířov - 1. SC SSK Vítkovice 4 : 5 (1:0,1:2,2:3)
branky: 6., 42., 47. Gajdoš, 35. Jochman - 23., 50. Folta, 27. Rohel, 46. Stanovský, 47. Pifka; vyloučení: 0:4 + 10 min.: Švancer Ro. (Vítkovice); využití: 0:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: Mašurka, Wengřín; diváků: 382; 122 min.; střely na branku: 36:25
družstvo 1. SC SSK Vítkovice získalo 3. místo

1. utkání finále


A176  FBC Pepino Ostrava - Tatran Střešovice 4 : 1 (0:0,2:0,2:1)
branky: 23. Zálesný, 37. Lukeš, 53. Foldyna, 58. Ostřanský - 49. Očkay; vyloučení: 6:5 + 5 min.: Pekař (Tatran) + 10 min.: Lukeš (Pepino) + ČK: Pekař (Tatran); využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora O., Sýkora M.; diváků: 1000; 142 min.; střely na branku: 24:14
stav finálové série je 1:0

2. utkání finále


A177  FBC Pepino Ostrava - Tatran Střešovice 3 : 6 (2:4,1:0,0:2)
branky: 11., 16. Zálesný, 26. Sikora - 5., 12. Fuchs, 13., 49. Beneš, 15. Očkay, 53. Hanzlík; vyloučení: 4:3 + 5 min.: Zatloukal (Pepino); využití: 2:3; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek; diváků: 1000; 125 min.; střely na branku: 18:25
stav finálové série je 1:1

3. utkání finále


A178  Tatran Střešovice - FBC Pepino Ostrava 3 : 5 (0:1,1:0,2:4)
branky: 30. Freund, 46. Beneš, 57. Fuchs - 11. Lukeš, 42., 50. Rybka, 47., 57. Sikora; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Fanta, Kaňkovský; diváků: 700; 130 min.; střely na branku: 27:25
stav finálové série je 1:2

4. utkání finále


A179  Tatran Střešovice - FBC Pepino Ostrava 4 : 1 (0:1,2:0,2:0)
branky: 28. Harapát, 33., 53. Beneš, 50. Šádek - 8. Sikora; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek; diváků: 750; 125 min.; střely na branku: 25:26
stav finálové série je 2:2

5. utkání finále


A180  FBC Pepino Ostrava - Tatran Střešovice 4 : 5 p (1:2,1:1,2:1,0:1)
branky: 13., 49. Sikora, 36. Rybka, 56. Vašíček O. - 16., 17., 39. Fuchs, 51. Dočekal, 62. Očkay; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: A. Bienkowski, R. Bienkowski; diváků: 1400; 150 min.; střely na branku: 27:22
stav finálové série je 2:3 - družstvo Tatran Střešovice získalo titul Mistr ČR 2003