Utkání v play-off


1. utkání čtvrtfinále


A133  AC Sparta CCS - 1. SC SSK Vítkovice   2:10  (0:3,1:1,1:6)
branky: 31., 42. Procházka - 1. Martiník, 5. Šmerda, 18. Folta, 40. Rybka, 53. Vojtíšek, 56. Švancer, 57. Švancer, 58. Čejka, 59., 60. Tomeček; vyloučení: 4:1+Klauda (Sparta) 5 min.; využití: 0:3; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora O., Sýkora M. (9,8); 150 diváků;
stav serie 0:1

A134  VSK FS Bulldogs Brno - Tatran Střešovice   0:6  (0:3,0:2,0:1)
branky: 8., 20., 56. Očkay, 11. Fuchs, 27. Šádek, 32. Pufler; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Neuwirth, Segeťa (7,9); 40 diváků; 95 min.
stav serie 0:1

A135  Torpedo Pegres Havířov - FBC Ostrava   4:5  (1:3,2:0,1:2)
branky: 8. Gvožď, 31. Jochman, 34. Capoušek, 46. Bernacik - 1. Zálesný, 9., 11. Prokop, 43. Balatý, 59. Guman; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Segeťa, Neuwirth (7,7); 429 diváků; 105 min.
stav serie 0:1

A136  1. SC Ostrava - TJ Mentos Chodov   3:4 po tr. st.  (1:1,0:1,2:1)
branky: 12. Holovka, 41. Holenka, 45. Chrápek - 13. Vrána, 39. Harapát, 49. a rozhodující nájezd Jonáš R.; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: Fanta, Kaňkovský (7,7); 230 diváků; 140 min.
stav serie 0:1

2. utkání čtvrtfinále


A137  1. SC SSK Vítkovice - AC Sparta CCS   9:0  (4:0,1:0,4:0)
branky: 4., 11., 42. Waliczko, 15. Čejka, 2. Šmerda, 25. Folta, 53. Vašíček, 54. Martiník, 60. Gajdečka; vyloučení: 6:2 + Kleček (Sparta) 5 min.; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hladík, Bartošek D. (6,3); 160 diváků; 115 min.
stav serie 2:0 - do semifinále postupuje 1. SC SSK Vítkovice

A138  Tatran Střešovice - VSK FS Bulldogs Brno   2:1  (2:0,0:0,0:1)
branky: 19. Očkay, 3. Pufler - 43. Bartošek M.; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora O., Sýkora M. (9,9); 396 diváků; 90 min.
stav serie 2:0 - do semifinále postupuje Tatran Střešovice

A139  FBC Ostrava - Torpedo Pegres Havířov   5:3  (1:0,2:1,2:2)
branky: 4. Zálesný, 25. Prokop, 30. Vavrečka, 56. Zatloukal, 56. Varaja - 28. Gvožď, 50. Hejsek, 60. Bernacik; vyloučení: 6:5 + Trnavský (FBC) 10 min.; Kožušník Petr (Havířov) 5 min. a Jochman (Havířov) 10 min.; využití: 1:1; oslabení: 2:0; rozhodčí: Kaňkovský, Fanta (9,9); 220 diváků;
stav serie 2:0 - do semifinále postupuje FBC Ostrava

A140  TJ Mentos Chodov - 1. SC Ostrava   3:2 v prodloužení  (0:1,0:1,2:0)
branky: 55. Pechlát, 59. Halounek, 68. Harapát - 5. Jánoš, 31. Lébl; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Babák, Jelínek (8,6); 218 diváků;
stav serie 2:0 - do semifinále postupuje TJ Mentos Chodov

1. utkání semifinále


A145  FBC Ostrava - Tatran Střešovice   1:8  (1:2,0:1,0:5)
branky: 2. Kapolka - 19., 3. Cepek, 22., 51. Fuchs, 54. Reichert, 54. Hanzlík, 55., 55. Šádek; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; oslabení: 0:0; rozhodčí: Neuwirth, Segeťa (7,4); 230 diváků; 105 min.
stav serie 0:1

A146  TJ Mentos Chodov - 1. SC SSK Vítkovice   1:3  (0:1,0:0,1:2)
branky: 58. Beneš - 15., 60. Martiník, 53. Šmerda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek (9,7); 220 diváků; 100 min.
stav serie 0:1

2. utkání semifinále


A147  1. SC SSK Vítkovice - TJ Mentos Chodov   4:1  (1:1,1:0,2:0)
branky: 7. Švancer, 25., 48. Waliczko, 59. Vašíček - 15. Harapát; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Neuwirth, Segeťa (9,2); 220 diváků; 105 min.
stav serie 2:0 - do finále postupuje 1. SC SSK Vítkovice

A148  Tatran Střešovice - FBC Ostrava   4:3  (2:0,2:2,0:1)
branky: 10. Šádek, 10. Ďarmek, 36. Fuchs, 37. Jevič - 27., 52. Varaja, 35. Rybka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sýkora M., Sýkora O. (8,7); 400 diváků; 96 min.
stav serie 2:0 - do finále postupuje Tatran Střešovice

utkání o 3. místo


A151  FBC Ostrava - TJ Mentos Chodov   9:3  (2:0,3:1,4:2)
branky: 7., 14. Rybka, 33. Varaja, 36., 53. Sikora, 38., 46. Zálesný, 44. Foldyna, 50. Guman - 29., 54. Beneš, 56. Harapát; vyloučení: 8:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Fanta, Kaňkovský (8,8); 160 diváků; 105 min.
3. místo vybojovalo družstvo FBC Pepino Ostrava

1. utkání finále


A152  Tatran Střešovice - 1. SC SSK Vítkovice   3:2 (2:1,0:0,1:1)
branky: 10. Fuchs, 14. Šádek, 56. Hanzlík - 15. Folta, 58. Pifka; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janoušek, Černý (8,7); 568 diváků;
stav finále 1:0

2. utkání finále


A153  1. SC SSK Vítkovice - Tatran Střešovice   4:3  (1:1,1:0,2:2)
branky: 16. Rohel, 27. Švancer Ro., 51. Waliczko, 52. Čejka - 5. Tichý, 52. Očkay, 59. Hanzlík; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Neuwirth, Segeťa (6,2); 500 diváků; 110 min.
stav finále 1:1

3. utkání finále


A154  1. SC SSK Vítkovice - Tatran Střešovice   2:1  (1:0,0:1,1:0)
branky: 11. Švancer Ro., 50. Tomeček - 36. Cepek; vyloučení: 2:1+Švancer Re. (Vítkovice) 5 min. a ČK; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý, Janoušek (10,9); 450 diváků; 105 min.
Mistrem ČR se pro rok 2000 stalo družstvo 1. SC SSK Vítkovice